Випускники

Наші випускники

Буланова Олена Олександрівна (2006 – 2011 рр.)

Вчитель трудового навчання, керівник гуртків декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва

Спеціальність: Педагогіка і методика середньої освіти. Трудове навчання. Факультет гуманітарно-педагогічний, Хмельницький національний університет.

Місце роботи: Гвардійський навчально-виховний комплекс І-ІІІ ст., гімназія. Стаж: 2 роки.

Нагороджена Дипломом ІІІ-го ступеня за «Авторську програму гуртка контурного різьблення та цвяхового нитяку «Жива майстерня» та Дипломом І-го ступеня за «Навчальний посібник до гурткових занять у техніці «Контурне різьблення» на обласному конкурсі серед педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів на кращі освітні проекти, програми, посібники, методичні розробки з науково-технічної творчості учнівської молоді,

Дипломом І ступеня за навчальний посібник до гурткових занять у техніці контурного різьблення на Всеукраїнському конкурсі серед педагогів позашкільних навчальних закладів України на кращі методичні розробки, програми, посібники з предметно-технічного профілю науково-технічного напряму у 2011-2012 н. р.

У 2012-2013 н. р. нагороджена Дипломом І-го ступеня за навчальну програму гуртка «Жива майстерня» на обласному конкурсі серед педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів на кращі освітні проекти, програми, посібники, методичні розробки з науково-технічної творчості учнівської молоді та Дипломом ІІІ-го ступеня і Почесною грамотою Хмельницької районної ради за навчальну програму гуртка «Жива майстерня» на Всеукраїнському конкурсі серед педагогів позашкільних навчальних закладів України на кращі методичні розробки, програми, посібники з предметно-технічного профілю науково-технічного напряму.

Під керівництвом Буланової О.О. діти 6-10 кл. три роки поспіль займають призові місця. Нагороджені Дипломами І-го ступеню у районному та обласному етапах конкурсу «Знай і люби свій край» (Шендера Костянтин, Михайлов Віталій, Задорожній Григорій, Бесага Олег, Михайлов Віталій) та Дипломами І-го і ІІ-го ступеню у районному етапі конкурсу «Шевченкіада» (Шендера Володимир, Грох Юлія)


Шелудько Інна Віталіївна
Випускниця кафедри Теорії і методики трудового та професійного навчання Хмельницького національного університету.Працює на посаді викладача асистента кафедри педагогіки та методики технологічної освіти Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка. Аспірант Хмельницького національного університету зі спеціальності 13.00.04 – теорія та методика професійної освіти.

Поряд із науковою роботою Інна Віталіївна працює на посаді керівника гуртка художньої обробки шкіри.

До кола наукових інтересів Інни Віталіївни належить:

– проблеми підготовки майбутніх фахівців до навчання варіативних модулів;

– особливості розвитку творчого мислення учнів основної школи;

– методика навчання варіативних модулів художнього спрямування основної школи.

Учасник обласного науково-методичного семінару «Досвід проектно-технологічної діяльності у роботі з обдарованими учнями», IV-ї Всеукраїнської науково-практичної конференції імені академіка Д.О. Тхоржевського (м. Київ).


Кравчик Наталія Василівна
Випускниця кафедри Теорії і методики трудового та професійного навчання гуманітарно-педагогічного факультету Хмельницького національного університету. Спеціальність – «Технологічна освіта».Місце роботи: Хмельницька гімназія №1 імені Володимира Красицького, вчитель трудового навчання та інформатики.

У 2006 році здобула перемогу на міжнародному конкурсі «Мій рідний край» у номінації «Етнографічні дослідження» за наукову роботу на тему: “Етнографічне дослідження українського народного костюму”.

Під час навчання в школі приймала неодноразові участі в олімпіадах та конкурсах, де отримувала призові місця.

У 2008 році посіла 2-ге місце на IV етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання.

У 2012 році у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт в галузі «Педагогічні науки» нагороджена дипломом І ступеня.

Автор понад 10 наукових праць.

Захоплюється декоративно-прикладним мистецтвом, виготовляє вироби в різних техніках та з різних матеріалів. Себе знайшла у техніці художньої обробка вовни, оскільки цей матеріал природній і дає можливість відобразити всі яскравості оточуючого світу. Вироби виконані в цій техніці відрізняються теплом та простотою.

Неодноразово брала участь у збірних виставках подільських майстрів. Організувала декілька власних виставок, за що була нагороджена почесною грамотою голови Хмельницької обласної адміністрації В. Ядухою.

Виставки:

18 жовтня – 22 листопада 2012 року – виставка у Хмельницькій обласній бібліотеці для юнацтва під назвою «Шерстяна казка».

22листопада -19 грудня 2012 – виставка у приміщенні Хмельницької обласної ради під назвою «Ніжний дотик вовни»

21 грудня 2012-21 січня 2013 року – виставка у приміщенні Обласної державної адміністрації під назвою «Лагідний відбиток сяйва природи на полотні».


Паламарчук Володимир Васильович
Випускник кафедри Теорії і методики трудового та професійного навчання гуманітарно-педагогічного факультету Хмельницького національного університету. Кваліфікація – вчитель трудового навчання та основ інформатики.Місце роботи: Миролюбненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Старокостянтинівського району Хмельницької області.

Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, учитель – методист. Педагогічний стаж – 13 років.

Нагороджений грамотами Старокостянтинівської райдержадімінстрації, дипломами ІІ-го та ІІІ-го ступенівХмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, дипломами І-го, ІІ-го та ІІІ-го ступенівХмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Подяка Хмельницької обласної ради.

Під керівництвом Паламарчука В.В. учні Миролюбненської ЗОШ І-ІІІ ступенів є учасниками і призерами районних, обласних та Всеукраїнських олімпіад з трудового навчання: 1– учасник Всеукраїнської олімпіади; 6- переможців обласної олімпіади (2008-2013р.р.); 8 – переможців районних олімпіад; 23 – переможців районних олімпіад.

Переможці та призери районних, обласних та Всеукраїнських конкурсів та виставок з трудового навчання: Районна виставка-конкурс “Подільська писанка”-Грамота – І місце (2010 р.); Обласний конкурс декоративно-ужиткового мистецтва “Знай і люби свій край” – Диплом ІІ ступеня, 2011р.; Всеукраїнський творчий дитячий конкурс “Україна очима дітей” – Диплом переможця. Путівка в Український дитячий центр “Молода гвардія”, 2011-2012 рр.


Кухарук Олена Валентинівна
Випускниця кафедри Теорії та методики трудового та професійного навчання Хмельницького національного університету (2013 р.). Спеціальність за дипломом – магістр технологічної освіти, викладач художньо-технологічних дисциплін та методики навчання технологій, вчитель інформатики.В студентські роки вдало поєднувала навчальну, наукову та творчу діяльність, а все завдяки чудовим викладачам нашої кафедри.

Під час навчання я активно цікавилась наукою, приймала участь у науково-практичних конференціях, подавала до друку наукові статті. У 2012 році здобула третє місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Технологічна освіта», яка проходила у м. Полтаві.

Захоплюється різними видами мистецтва, постійно шукає нові ідеї та освоює нові техніки, а найбільш улюбленим є писанкарство.

17 квітня 2012 року відбулася авторська виставка робіт в техніці писанкарства «Писанка – феномен українського народу» (в рамках проекту кафедри ТМТПН «Галерея творчих особистостей»). У квітні 2013 року приймала участь у етно-вернісажі кафедри ТМТПН «Творчістю своєю славимо Тебе», який проходив в музеї історії міста Хмельницького.

17 квітня 2013 року відбулося відкриття персональної виставки «Писанковий розмай» у Хмельницькому обласному краєзнавчому музеї, яка тривала до 5 травня.

Неодноразово брала участь у теле- та радіопрограмах місцевого телебачення («У колі домашніх турбот» – майстер-клас з виготовлення вишивки на яєчній шкарлупі; «Калейдоскоп талантів»; великодній майстер-клас «Вишивка на яєчній шкарлупі»; «Тиждень Хмельниччини»). 23 серпня 2013 року була учасником обласної виставки творів образотворчого та декоративного мистецтва (техніки: писанкарство, вишивка, лялька-мотанка) з нагоди відзначення у місті Дня Державного Прапора України та 22-ї річниці незалежності України.

Зараз працює вчителем трудового навчання навчально-виховного комплексу № 23 м. Хмельницького, навчає дітей різним технікам декоративно-прикладного мистецтва (багатьма з яких оволоділа під час навчання). Також проводжує майстер-класи для педагогічних працівників. У березні 2014 року разом з учнями приймали участь в обласному відкритому конкурсі юних талантів «Світ великого Кобзаря», присвяченого 200-річному ювілею Т.Г.Шевченка, де учні в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» вибороли 2-ге та 3-тє місця. У квітні 2014 року в Хмельницькому обласному краєзнавчому музеї в рамках великодньої виставки «Писанкові барви» було представлено експозицію творчих робіт в техніці писанкарства та вишивки на яєчній шкарлупі. Також паралельно навчається в аспірантурі Хмельницького національного університету.

Девіз – «Моє життя – це моя творчість». А живу я з гаслом «Хочеш чомусь навчитись – почни це робити».