Хмельницький нацiональний унiверситет
Кафедра теорії і методики трудового та професійного навчання

ГОЛОВНА СТОРIНКА

Новини

Про кафедру

Абітурієнтам

Склад кафедри

Вони працювали
на кафедрі

Наукова робота

Навчальний процес

Результати
етно-графічної практики

Результати
навчально-технологічної практики

Наші досягнення

Персональні
виставки

Фотогалерея

Відеотека

Випускники

Співробітництва

Допомога вчителю

Контакти

ВІТАЄМО!!!

Кафедра теорії та методики трудового і професійного навчання вітає ДУШКО ВІТАЛІЯ СЕРГІЙОВИЧА з перемогою у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Педагогічні науки» та почесним ІІ місцем

16-18 березня 2016 року на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Педагогічні науки», в якому прийняв участь студент ІV курсу, групи ТО-12-1 Душко Віталій (наукові керівники – доцент, к.пед.н. Андрощук І.В. та доцент, к.пед.н. Андрощук І.П.).

Душко Віталій представив на конкурсі свою наукову роботу на тему «Скрайбінг-презентації, як засіб формування знань на уроках трудового навчання», яка викликала великий інтерес в учасників конкурсу та представників журі. Робота не лише цікава за змістом, а й характеризується науковою новизною та практичним значенням. Зокрема, увага методистів та вчителів трудового навчання була зосередженна на розробці комплекту скрайбінг-презентацій для уроків трудового навчання.

Бажаємо Віталію подальших наукових здобутків та творчих звершень у науковій царині!!!!

29016 Україна м.Хмельницький вул.Iнститутська 11
© Хмельницький нацiональний унiверситет