Хмельницький нацiональний унiверситет
Кафедра теорії і методики трудового та професійного навчання

ГОЛОВНА СТОРIНКА

Новини

Про кафедру

Абітурієнтам

Склад кафедри

Вони працювали
на кафедрі

Наукова робота

Навчальний процес

Результати
етно-графічної практики

Результати
навчально-технологічної практики

Наші досягнення

Персональні
виставки

Фотогалерея

Відеотека

Випускники

Співробітництва

Допомога вчителю

Контакти

ЗАХИСТ ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ ТМ ТПН

У період з 25 лютого по 12 січня 2016 року студенти спеціальності «Технологічна освіта» групи ТО-13-1, на базі кафедри теорії та методики трудового та професійного навчання Хмельницького національного університету проходили навчально-технологічну практику.

Метою практики було здобуття практичних умінь студентами під час виготовлення картин у техніці художнього випилювання лобзиком.

Художнє випилювання лобзиком найбільш поширений вид декоративно-прикладного мистецтва, яке доступне широким масам. Майстри створюють дивовижні малюнки та візерунки на дереві, виготовляють художньо оформлені вироби, декоруючи наш побут. Робота у зазначеній техніці для студентів майбутніх вчителів трудового навчання є вкрай потрібною, оскільки отримані знання та навики вони повинні будуть передати школярам, котрі на уроках трудового навчання, гуртках, під час дозвілля зможуть виготовляти чудові та гарні речі з фанери.

У процесі роботи над своїми картинами студенти мали змогу розвинути у собі такі професійно-важливі якості, які вкрай необхідні сучасному вчителю, а саме: точність, акуратність, вимогливість до себе, винахідливість, працьовитість. Упродовж усього періоду технологічної практики студенти з великою відповідальністю виконували поставленні перед ними завдання.

Коник Микола

Остапчук Оксана

Мельник Юрій

Кострич Володимир

Божок Віта

Робота у зазначеній техніці була для них новою, а відтак дуже цікавою. Завдяки наполегливості, активності та надзвичайному працелюбству студенти зазначеної групи успішно впоралися із завданням.

Остапчук Оксана

Коник Аліна

Дідик Наталія

Дорощук Аліна

Савенко Альона

Кострич Володимир

Божок Віта

По завершенню практики відбувся відкритий захист, на якому студенти успішно презентували та захистили свої роботи, а також поділились набутим досвідом.

Комісія по захисту робіт відзначила що, роботу студенти виконали на достойному рівні, наголосивши при цьому на творчості, працелюбстві та нетрадиційному підході самих практикантів.

Керівник практики О. В. Лівшун, к. пед. н,
ст. викладач кафедри теорії та методики трудового і професійного навчання

29016 Україна м.Хмельницький вул.Iнститутська 11
© Хмельницький нацiональний унiверситет