Хмельницький нацiональний унiверситет
Кафедра теорії і методики трудового та професійного навчання

ГОЛОВНА СТОРIНКА

Новини

Про кафедру

Абітурієнтам

Склад кафедри

Вони працювали
на кафедрі

Наукова робота

Навчальний процес

Результати
етно-графічної практики

Результати
навчально-технологічної практики

Наші досягнення

Персональні
виставки

Фотогалерея

Відеотека

Випускники

Співробітництва

Допомога вчителю

Контакти

Впродовж осіннього семестру, у вільний від занять час, студенти спеціальностей «Професійна освіта. Транспорт» і «Технологічна освіта» надавали допомогу кафедрі теорії та методики трудового і професійного навчання в облаштуванні нових приміщень, які їй були надані у бібліотечному корпусі та навчальному корпусі №1. Їх силами не лише відреставровано меблі, а і відремонтовано наочні посібники. Вони вантажили кафедральні речі на автомобілі, вручну піднімали їх, відповідно, на 9-й і 3-й поверхи. Працювали всі з повною віддачою сил, творчо, по-господарськи. Спільна праця сприяла знайомству студентів різних курсів, народженню дружньої студентської родини.

Із вдячністю за допомогу і плідну працю колектив кафедри теорії та методики трудового і професійного навчання, напередодні Нового року, за підтримкою ректора університету Миколи Єгоровича Скиби і студентського профкому, організував для студентів екскурсію за маршрутом Хмельницький – Хотин – Бакота - Хмельницький. Сприяла екскурсії і погода, подарувавши нашим студентам чудовий сонячний день.

Радісний настрій мали всі учасники екскурсії

Загальний вигляд Хотинської фортеці

Перша фотокартка на згадку

Твердиня на Дністрі

Вигляд внутрішнього двору фортеці

На терасі будинку коменданта фортеці

На фоні неприступних стін

Штурмуючи оборонні пагорби

Прощавай Фортеця!

Особливо здивувала всіх Бакота. Більшість студентів вперше побачила її. У ХІІ столітті тут, на березі Дністра, була столиця давняруського Пониззя, а сьогодні велика штучна водойма, яка своєю красою просто вражає. Метеорологи свідчать, що за кількістю тепла на квадратний метр площі Бакота відповідає Ялті. Сама назва Бакота трактується як благодатне, бажане місце. На Білій горі, що поряд із водоймою, на висоті 120 метрів можна побачити залишки печерного монастиря. Тут довгий час перебував засновник Києво-Печерської Лаври святий Антоній. Поряд із монастирем б’є два джерела із цілющою водою. Їх особливо бережуть жителі тутешніх сіл.

Біля печерного монастиря

Ті, хто в захопленні від Бакоти

По завершенні екскурсії студенти щиро дякували всім, хто надав їм можливість наповнити останні дні 2015 рік чудовими враженнями про красу рідного краю, про Велику історію України.

Вікторія Хрєнова, к. пед. н,
ст. викладач кафедри теорії та методики трудового і професійного навчання

29016 Україна м.Хмельницький вул.Iнститутська 11
© Хмельницький нацiональний унiверситет