Хмельницький нацiональний унiверситет
Кафедра теорії і методики трудового та професійного навчання

ГОЛОВНА СТОРIНКА

Новини

Про кафедру

Абітурієнтам

Склад кафедри

Вони працювали
на кафедрі

Наукова робота

Навчальний процес

Результати
етно-графічної практики

Результати
навчально-технологічної практики

Наші досягнення

Персональні
виставки

Фотогалерея

Відеотека

Випускники

Співробітництва

Допомога вчителю

Контакти

Щороку у травні ми відзначаємо День Перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945 рр. Не щезне з пам’яті людської, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над фашистами. Можна по-різному ставитися: до Великої Вітчизняної війни, по-різному її називати, але хіба можна забути тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя для щастя інших. 9 травня – День гордості, величі, мужності і відваги, нашої пам'яті.

І живуть у пам’яті народу
Його вірні дочки і сини,
Ті, що не вернулися з походів
Грізної, великої війни.
Їх життя, їх помисли високі,
Котрим не судилось розцвісти,
Закликають мир ясний і спокій,
Як зіницю ока, берегти. (В. Симоненко).
Ми у вічному боргу перед тими, хто подарував нам
МИР, ВЕСНУ, ЖИТТЯ.

Студенти кафедри теорії та методики трудового і професійного навчання Хмельницького національного університету не залишились байдужими до подій тих далеких часів. Спільно з викладачами вони організували та провели виховний захід «Година пам’яті», у ході якого пройшлись по історичних сторінках тих кривавих подій.

У виконанні молодих артистів, студентів кафедри теорії і методики трудового та професійного навчання: Ольги Кобилянської, Людмили Відлацької, Марини Кладькової, Тараса Заболотного, Володимира Кострича, Ігоря Котенкова, Віталія Вибудовського, Галини Судик прозвучали пісні котрі підтримували бойовий дух наших воїнів-визволителів під час бойових дій.

Стараннями студентів Миколи Коника та Івана Старинського вдалось побачити та прослухати відео розповіді ветеранів Великої вітчизняної війни про жахіття 1941-1945рр. А також побачити фрагменти бойових дій.

Завдяки Наталії Тимі та Богдану Бисю, котрі добре попрацювали над сценарієм і були ведучими заходу, атмосферу вечору вдалося наповнити ще і віршованими рядками та бойовими листами, котрі з великим задоволенням і натхненням читали студенти – Махмудов Ігор, Пальонко Катерина, Андрійчук Ольга, Мазур Наталія та Швець Вероніка.

Студенти групи ТО-14-1, ТО-13-1, ТО-11-1, ДПМ-14 не змогли залишатись байдужими і прийняли найактивнішу участь та були задіяні у різних епізодах вечора-памяті.

У ці травневі дні ми з сумом та жалем згадуємо ту страшну війну і дякуємо всім, хто зміг, не дивлячись ні на що, захистити нашу землю.

29016 Україна м.Хмельницький вул.Iнститутська 11
© Хмельницький нацiональний унiверситет