Хмельницький нацiональний унiверситет
Кафедра теорії і методики трудового та професійного навчання

ГОЛОВНА СТОРIНКА

Новини

Про кафедру

Абітурієнтам

Склад кафедри

Вони працювали
на кафедрі

Наукова робота

Навчальний процес

Результати
етно-графічної практики

Результати
навчально-технологічної практики

Наші досягнення

Персональні
виставки

Фотогалерея

Відеотека

Випускники

Співробітництва

Допомога вчителю

Контакти

ВОЛОНТЕРСЬКИЙ РУХ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «СЕРЕДНЯ ОСВІТА. ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ, ТЕХНОЛОГІЇ, ІНФОРМАТИКА»

Реалії сьогодення вимагають нових підходів до підготовки майбутніх вчителів, зокрема вчителів трудового навчання, технологій та інформатики. Сучасний вчитель має бути мобільним, творчим та одночасно мати досвід роботи з дітьми. В аспекті цього, актуальним є волонтерська діяльність, до якої активно залучаються студенти спеціальності «Середня освіта. Трудове навчання, технології та інформатика».

В контексті волонтерського руху 21 травня пройшли традиційні майстер-класи, які проводили студенти групи ТОмб-11-1 Соляр Марина та Відлацька Людмила з викладачами кафедри теорії та методики трудового і професійного навчання у парку імені Т.Г. Шевченка. Під час них студенти залучали дітей та молодь до декоративно-прикладної творчості, ознайомлювали підростаюче покоління з новою технікою декоративно-прикладного мистецтва – торцюванням.

Приємно було спостерігати за роботою студентів та дітей над емблемою Хмельницького національного університету, яку було виготовлено в техніці «торцювання». Крім емблеми кожен учасник майстер-класу виготовив власне декоративне дерево в цій техніці, яке взяв на згадку.

Великий інтерес викликали ангелики, які виготовляли діти з тканини під керівництвом викладача кафедри теорії та методики трудового і професійного навчання Хренової Вікторії Валеріївни.

Ірина Андрощук, к. пед. н,
доцент кафедри теорії та методики трудового і професійного навчання

29016 Україна м.Хмельницький вул.Iнститутська 11
© Хмельницький нацiональний унiверситет