Хмельницький нацiональний унiверситет
Кафедра теорії і методики трудового та професійного навчання

ГОЛОВНА СТОРIНКА

Новини

Про кафедру

Абітурієнтам

Склад кафедри

Вони працювали
на кафедрі

Наукова робота

Навчальний процес

Результати
етно-графічної практики

Результати
навчально-технологічної практики

Наші досягнення

Персональні
виставки

Фотогалерея

Відеотека

Випускники

Співробітництва

Допомога вчителю

Контакти

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ З ГАЛУЗІ «ТРАНСПОРТ» СЕКЦІЯ «ЕКСПЛУАТАЦІЯ ТА РЕМОНТ ЗАСОБІВ ТРАНСПОРТУ»!

23 березня 2016 року на базі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Транспорт», в якому взяв участь студент V курсу спеціальності «Професійна освіта. Транспорт» (група ПОамб-11-1) Володимир Кундиловський (науковий керівник – к.т.н., ст. викладач Славін В.В.). Він представив на конкурс свою наукову роботу «Поліпшення паливної економічності автомобілів застосуванням систем рекуперації енергії». В конкурсі приймали участь студенти провідних вищих навчальних закладів, що здійснюють підготовку фахівців в галузі автомобільного транспорту. Результати досліджень нашого студента викликали великий інтерес в учасників конкурсу та членів журі. За наукову новизну та практичне значення роботу Кундиловського Володимира відзначено дипломом 1 ступеня.

Бажаємо нових творчих здобутків нашим автомобілістам-дослідникам! Знай наших! Так тримати!

Відповідальний за наукову роботу кафедри теорії та методики трудового і професійного навчання, к.пед.н., доцент Герніченко І. І.

29016 Україна м.Хмельницький вул.Iнститутська 11
© Хмельницький нацiональний унiверситет