Хмельницький нацiональний унiверситет
Кафедра теорії і методики трудового та професійного навчання

ГОЛОВНА СТОРIНКА

Новини

Про кафедру

Абітурієнтам

Склад кафедри

Вони працювали
на кафедрі

Наукова робота

Навчальний процес

Результати
етно-графічної практики

Результати
навчально-технологічної практики

Наші досягнення

Персональні
виставки

Фотогалерея

Відеотека

Випускники

Співробітництва

Допомога вчителю

Контакти

ВІТАЄМО!!!

Кафедра теорії та методики трудового і професійного навчання вітає ВІДЛАЦЬКУ ЛЮДМИЛУ ВАЛЕРІЇВНУ з перемогою у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Теорія і методика професійної освіти» та почесним ІІІ місцем

29 березня 2016 року на базі Української інженерно-педагогічної акдемії (м. Харків) відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Теорія і методика професійної освіти», в якому прийняла участь студентка V курсу, групи ТОмб-11-1 Відлацька Людмила (наукові керівники – доцент, к.пед.н. Андрощук І.В. та доцент, к.пед.н. Андрощук І.П.).

Приємно, що з понад 80 робіт, саме наукова робота Відлацької Людмили була відібрана для ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Теорія і методика професійної освіти», яку вона презентувала на високому рівні.

Відлацька Людмила представила на конкурсі свою наукову роботу на тему «Інтенсифікація навчального процесу засобами письмового інструктування», яка викликала великий інтерес в учасників конкурсу та представників журі. Робота не лише цікава за змістом, а й характеризується науковою новизною та практичним значенням. Зокрема, увага членів журі та методистів була зосередженна на розробці комплекту інструкційних карт для виробничого навчання з технології виготовлення швейних виробів.

Бажаємо Віталію подальших наукових здобутків та творчих звершень у науковій царині!!!!

Кафедра теорії та методики трудового і професійного навчання

29016 Україна м.Хмельницький вул.Iнститутська 11
© Хмельницький нацiональний унiверситет