УЧАСТЬ КАФЕДРИ ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ТА ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ І ДЕКОРАТИВНОГО МИСТЕЦТВА У ЗАХОДІ «МІСТО ПРОФЕСІЙ»

 

7 вересня, у Хмельницькому уже вшосте пройшов дитячий захід «Місто професій». Маленькі хмельничани мали можливість спробувати себе у різних сферах діяльності. Місцем «працевлаштування» був сквер Тараса Шевченка. Близько 12 години тут стало досить людно. Довжелезна черга дітлахів з батьками вишикувалася при вході «в місто», аби отримати спеціальні паспорти, куди їм записували опановані професії.

Доброю традицією стала участь у цьому заході й викладачів та студенти кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва. За їх допомоги діти успішно та із захопленням опановують такі професії як: «Вчитель трудового навчання», «Майстер декоративно-прикладного мистецтва» та «Інженер-педагог в галузі автомобільного транспорту».

Дітлахи виготовляли листівки у техніці «Квілінг», малювали вовною, вивчали живопис і різьблення по деревині, будову та принцип роботи коробки передач легкового автомобіля.

 

Було представлено й виставку художніх творів студентів спеціальностей «Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика» та «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація». На її фоні діти із задоволенням фотографувались по завершенні завдання відповідно до професії.


К.п.н., доцент кафедри ТПО і ДМ Хренова В.В.