Вітаємо команду кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва з перемогою!

         Колектив кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва вітає Смучка Юрія Васильовича та Тиму Наталію Володимирівну, студентів спеціальності «Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика» з командною перемогою та дипломом ІІІ ступеня у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності: Середня освіта (Трудове навчання та технології), яка проходила 15-17 квітня 2019 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.

           Учасників олімпіади на гостинній уманській землі вітав ректор університету, доктор педагогічних наук, професор, заслужений працівник освіти України Олександр Безлюдний; голова Всеукраїнської асоціації наукових і практичних працівників технологічної освіти, доктор педагогічних наук, професор Олександр Коберник; голова журі, кандидат педагогічних наук, професор Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова Дмитро Кільдеров; декан факультету інженерно-педагогічної освіти, доктор педагогічних наук, професор Станіслав Ткачук.

           Всеукраїнська олімпіада проводилась як особиста першість у вигляді системи масових очних змагань майбутніх педагогів. Цього року в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності Середня освіта (Трудове навчання та технології) взяли участь 128 студентів з 22 провідних закладів вищої освіти України.

             Учасникам пропонувалися завдання, складені з урахуванням досягнень у галузі теорії та методики навчання технологій на сучасному етапі. Їх розв’язання вимагало не тільки знання програмового навчального матеріалу, а й опори на загальну професійну культуру майбутніх спеціалістів. З метою виявлення рівня теоретичної і практичної компетентності майбутніх учителів трудового навчання, у програму олімпіади були включені такі етапи конкурсу: тестування з професійно-орієнтованих дисциплін; проведення фрагментів уроків; захист творчих проектів.

             При створенні конкурсних завдань укладачі відійшли від використання типових завдань, що розглядаються у навчальних курсах за відповідними напрямками. Тематика конкурсних завдань вимагала від студентів-учасників олімпіади крім знання теоретичного матеріалу показати здатність мислити, аналізувати, приймати рішення щодо напрямку розрахунку та обґрунтування прийнятого рішення.

             За результатами отриманими учасниками впродовж олімпіади відбулась церемонія вручення грамот переможцям, які вручив Голова асоціації «Наукових та практичних працівників технологічної освіти» проф. Олександр Коберник.

           Щиро вітаємо переможців та їхніх наставників Андрощука І.П., Андрощук І.В., Лівшуна О.В. та Хренову В.В. і зичимо подальшого творчого натхнення, нових злетів та перемог!

Колектив кафедри ТПО і ДМ