Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Технологічна освіта»

         Колектив кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва вітає Смучка Юрія, студента спеціальності «Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика» з перемогою та дипломом ІІІ ступеня у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Технологічна освіта», який проходив 4 квітня 2019 року у Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка.

          Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт проводиться з метою виявлення кращих досліджень і формування молодого резерву науковців. На Конкурс було представлено 43 наукові роботи з актуальних проблем технологічної освіти з 18  закладів вищої освіти.

          На підсумковій науково-практичній конференції виступило 11 студентів з 11 закладів вищої освіти.

          Учасники конкурсу, на високому рівні представляли результати своїх досліджень, доводили їх актуальність і практичне значення, ілюстрували наукові доповіді фото- та відеоматеріалами.

         До складу галузевої конкурсної комісії, яка оцінювала наукові роботи та виступи учасників, ввійшли провідні вчені в галузі технологічної освіти, які представляли заклади вищої освіти з різних регіонів України.

          Щиро вітаємо Юрія та його наукового керівника Андрощук Ірину Василівну з перемогою і бажаємо подальшої плідної дослідницької праці й нових досягнень у сфері науки!

  Кафедра технологічної та професійної освіти

і декоративного мистецтва