«Знайомство з мистецтвом»

Cтуденти кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва гуманітарно-педагогічного факультету є постійними відвідувачами Хмельницького обласного художнього музею. Отже й 8.11.2018 року вони мали змогу бути слухачами мистецької лекції «Декоративно-ужиткове мистецтво: від ремесла до творчості», яку провела завідуюча науково-просвітницьким відділом– Шемчук Світлана Євгенівна.

 

 

 

 


З
авідуюча науково-просвітницьким відділом Шемчук Світлана Євгенівна демонструє народну іграшку з кукурудзяного листя «Дівчинка на голландці»

Студенти мали можливість осягнути витоки власної національної ідентичності спілкуючись з лектором, яка представляла зразки різних ужиткових виробів народного мистецтва, глибше зрозуміти творче підґрунтя сучасного мистецтва, яке черпає натхнення з витоків народного, знаходячись у постійному творчому пошуку нових пластичних рішень, тем і засобів самовираження, вдало послуговуючись давніми, традиційними матеріалами і формами, переосмислюючи та осучаснюючи їх.

Крім того, студенти ознайомилися з живописними роботами Олександра Дубовика під назвою «Лабіринт значень». Творчість цього художника належить до абстрактно-символічної течії, що витворює індивідуальний словник знаків, ієрогліфів, піктограм та ідеограм і втілює їх то в архітектурних побудовах, то в музичних варіаціях, то в поетичних притчах.

Студенти відвідали виставку Ігоря Бадяка під назвою «Змістовність абстрактного живопису», а також у цей день відбулося відкриття нової виставки «Майдан: простір творчості», яка представила мистецтво сучасного плакату –мандрівна виставка робіт студентів Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури під керівництвом професора Віталія Шості!

 

Роботи Олександра Дубовика під назвою «Лабіринт значень»


Роботи Ігоря Бадяка під назвою «Змістовність абстрактного живопису»

Мистецтво сучасного плакату під назвою «Майдан: простір творчості» –роботи студентів Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури під керівництвом професора Віталія Шості!

к.пед., доц. Корницька Л. А.

к.т.н., доц. Селезньова А. В.

Залишити відповідь