Екскурсія по місту

            Студенти першого курсу кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва спеціальностей «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво та реставрація», «Середня освіта. Трудове навчання та технології» та «Професійна освіта. Технологія виробів легкої промисловості» традиційно мають змогу в останні дні вересня ознайомитися з історією міста Хмельницького, адже не всі з них є хмельничанами. І навіть ті, хто вважає себе хмельничанином, не завжди знають своє місто досить добре. Адже тут чимало культурних пам’яток.

В очікуванні екскурсії

 

     Екскурсію, як завжди, проводив український журналіст, краєзнавець, поет, фотограф, колекціонер, член Національної спілки журналістів України та Хмельницької міської літературної спілки «Поділля» – Байдак Ігор Миколайович.

Основний маршрут – вулиця Проскурівська (колись Олександрівська на честь царя Олександра І)

 

       Чи знали ви як називалася найстаріша вулиця в Хмельницькому? Де побудували перший магазин? А чи бачили драконів, які охороняють верхівки будинків? Це і багато іншого було новинкою для студентів.

 

 

Байдак І.М. розповідає про визначні місця м. Хмельницького

 

        Цікава розповідь екскурсовода здружила студентів кафедри, дала змогу познайомитися один з одним ближче. Студенти були вдячні і приємно вражені за незнані сторінки історії міста.

Завершення екскурсії біля школи іконопису «Нікош»

 

к.т.н., доц. Селезньова А. В.

Залишити відповідь