ФЕСТИВАЛЬ «МЕДОВИЙ СПАС» У ПАРКУ ім. ЧЕКМАНА МІСТА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

ФЕСТИВАЛЬ «МЕДОВИЙ СПАС»

У ПАРКУ ім. ЧЕКМАНА
 МІСТА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Організацію виставки очолювала к. пед. наук, доцент Корницька Л. А. – куратор спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»

 

Традиційно кафедра технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва взяла участь в етно-фестивалі «Медовий спас», який проходив у м. Хмельницькому 17-19 серпня.

На фестивалі, окрім меду і продуктів бджолярства, представляли свою творчість різні пісенні колективи, а також майстри народної творчості. Кафедрою було представлено твори декоративного мистецтва виготовлені студентами ДМ-14, ДМ-15, ТО-14, ТО-15 під керівництвом таких викладачів як: Корницька Л.А., Лівшун О.В., Селезньова А.В., Хренова В.В.

На фестивалі проводилися майстер-класи, виставки-продажі виробів народних майстрів, бібліотеки і книгарні пропонували книжки з бджолярства, кулінарії та декоративної творчості.

На виставці експонувались роботи у різних техніках з художньої обробки деревини (художнє випилювання, маркетрі, контурне різьблення), художньої обробки текстилю (вишивка, гобелени, клаптикова техніка, ляльки-мотанки) та інших видів матеріалів (художня обробка шкіри, нитко-цвяховий натяг, плетення, розпис, художня обробка яєчної шкаралупи, різьблення на гончарних виробах) тощо.


Вишивані рушники та картини у техніці «нетканий гобелен», «нитко-цвяховий натяг», «обмотування нитками», «ниткографія», «джутова філігрань», «трафаретний друк»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Цікавою новинкою були студентські роботи, виконані у техніці «вишивка хрестом і бісером» по деревині під керівництвом Хренової В.В. Серед представлених експонатів користувались великим попитом різьблені скриньки, виготовлені також нашими студентами під керівництвом Лівшуна О.В.

 

 

 

К.т. н., доц. кафедри

технологічної і професійної

освіти та декоративного

мистецтва Селезньова А. В.