Виставка художниці Шавиріної-Школяр Марини Аркадіївни

В Хмельницькому обласному художньому музеї відкрита виставка художниці, фотографа та викладача дисциплін художнього циклу кафедри теорії та методики трудового і професійного навчання Хмельницького національного університету – Марини Аркадіївни Шавиріної-Школяр.

Марина Аркадіївна Шавиріна-Школяр – учасник міських, всеукраїнських та міжнародних конкурсів, виставок та проектів. Щодня втілює власні ідеї в різноманітних техніках, зокрема, у техніці станкового олійного, акрилового та монументально-декоративного живопису, станкової графіки та ювелірного дизайну. Роботи художниці прикрашають приватні колекції України, Росії, США, Італії, Іспанії, Німеччини, Ізраїлю та Китаю.

Щасливі моменти з життя, дрібнички з теплими спогадами та міські пейзажі, які надихали художницю впродовж 2013-2017 років, було презентовано на персональній виставці під назвою «Суміш для приготування понеділка». Назва виставки пов’язана з однойменним оповіданням письменниці, відомої під псевдонімом Макс Фрай, яке подобається мисткині.